120. výročí SDH Jílovice

5. Července od 13 hod. se uskutečnila oslava výročí 120. let od založení SDH Jílovice. Na začátku akce se všichni členové sešli v kostele sv. Jakuba, kde proběhla mše za sv. Floriána. Po mši hasiči uctili památku padlích občanů v 1. Světové válce. Po té se celý sbor přesunul pochodem k hasičské zbrojnici, kde následovalo slavnostní otevření nově zrekonstruovaných garáží. Slavnostní stuhu přestříhla pí. Jindrová starostka obce a starosta SDH Witzany Josef st.
Celý příspěvek

Pořízení Tatry 148 CAS 32

Od února roku 2014 jednal Stráský Petr zástupce velitele s Dobrovolnými hasiči města Bochov o koupi Tatry 148 CAS 32. V dubnu se vydali místostarosta obce a strojník v jedné osobě Witzány Jiří, strojník Brůžek Petr a Stráský Petr na obhlídku Tatry. Po zjištění technického stavu jsme se rozhodli, že projevíme vážný zájem o koupi.
Celý příspěvek

Poděkování HZS JČK

PODĚKOVÁNÍ HASIČSKÉMU ZÁCHRANNÉMU SBORU JIHOČESKÉHO KRAJE

Sbor dobrovolných hasičů Jílovice děkuje p. plk. Ing. Lubomíru Burešovi řediteli a celému vedení HZS JčK za přeřazení automobilové stříkačky Liaz 101 CAS K 25 ze stanice profesionálních hasičů Strakonice, kterým samozřejmě děkujeme. Poděkování patří i našemu vedení Obce Jílovice pí. starostce Věře Jindrové a p. Ing. Jiřímu Witzánymu místostarostovi, kteří se na získání Liazky podíleli.

LiazDěkujeme Petru Stráskému zástupci velitele SDH, Petru Žemličkovi a dalším členům SDH Jílovice za vytvoření projektu, který běžel 2 roky a velice přispěl k získání „Liazky“. Tento hasičský automobil jsme přivezli 6. Května 2014.

Prezentace projektu >>