120. výročí SDH Jílovice

5. Července od 13 hod. se uskutečnila oslava výročí 120. let od založení SDH Jílovice. Na začátku akce se všichni členové sešli v kostele sv. Jakuba, kde proběhla mše za sv. Floriána. Po mši hasiči uctili památku padlích občanů v 1. Světové válce. Po té se celý sbor přesunul pochodem k hasičské zbrojnici, kde následovalo slavnostní otevření nově zrekonstruovaných garáží. Slavnostní stuhu přestříhla pí. Jindrová starostka obce a starosta SDH Witzany Josef st.
(Pokračování textu…)

Continue Reading 120. výročí SDH Jílovice

Pořízení Tatry 148 CAS 32

Od února roku 2014 jednal Stráský Petr zástupce velitele s Dobrovolnými hasiči města Bochov o koupi Tatry 148 CAS 32. V dubnu se vydali místostarosta obce a strojník v jedné osobě Witzány Jiří, strojník Brůžek Petr a Stráský Petr na obhlídku Tatry. Po zjištění technického stavu jsme se rozhodli, že projevíme vážný zájem o koupi.
(Pokračování textu…)

Continue Reading Pořízení Tatry 148 CAS 32

Hasičská obvodová soutěž v Jílovicích.

SDH Jílovice pořádalo dne 17.05.2014 hasičskou obvodovou soutěž. Začátek byl ve 14.00 a soutěž se konala na hřišti v Jílovicích ve Vesce. Do soutěže bylo oficiálně přihlášeno okolo 40ti družstev, ale v den konání se díky nepřízni počasí dostavilo „pouze“ 34.

obvodovka

(Pokračování textu…)

Continue Reading Hasičská obvodová soutěž v Jílovicích.