Mladí hasiči novinky 2019

Mladí hasiči měli letošní sezónu dobře rozjetou. Z podzimní soutěže dobře nakročili na okresní kolo a naše plány nebyly zúžené pouze na tuto akci.

Již 6.4. jsme se zúčastnili dvoudenního školení vedoucích mladých hasičů ve Velkých Skalinách. Na školení jsme odjeli ve složení: já-Helena Kyselová, Kačka Oppolzerová, Pepa Witzany, nováček Jirka Slonek a rozhodčí Víťa Květoň. Já jsem se na školení moc „neohřála“. Před obědem jsem si udělala výlet do českobudějovické nemocnice s vyhozeným kolenem. Tím se moje aktivní činnost u mladých hasičů omezila pouze na pasivní komandování ostatních, a to já umím.

« 1 z 3 »

(Pokračování textu…)

Continue Reading Mladí hasiči novinky 2019

7. METALOVÁ PALBA!!!

  • Post author:
  • Post category:Info

Sobota 20.10.2018 od 19.00hod. KD JÍLOVICE Hrají:  METALLICA Czech Tribute Band Hosté: Metalmor           Zadara hard rock! Vstup: 250kč  

Continue Reading 7. METALOVÁ PALBA!!!

Parkáni v Jílovicích

  • Post author:
  • Post category:Info

Letošní Jílovickou pouť jsme zahájili v pátek na Kuželně hasičskou zábavou pod širým nebem se Strakonickou skupinou Parkán. Počasí bylo pro tuto akci nakloněné a podpořilo ji příjemným teplým večerem. Celou zábavu zastřešovalo SDH Jílovice občerstvením. Vydělané peníze se použijí na rozvoj SDH. Touto cestou bychom chtěli poděkovat členům, kteří se aktivně podíleli na průběhu a hlavně při obsluze celé zábavy. (Pokračování textu…)

Continue Reading Parkáni v Jílovicích

Činnost dětí SDH – 1. pololetí 2018

Po jarních schůzkách a nácvicích jsme se velice dobře umístili na obvodovém kole, které se konalo 17. května v Horní Stropnici. Soutěže jsme se zúčastnili se třemi družstvy. My je pracovně nazýváme starší, mladší a malinký. Dvě družstva, starší a mladší, se umístily na postupových místech. Mně nezbývá jen chválit a chválit.

(Pokračování textu…)

Continue Reading Činnost dětí SDH – 1. pololetí 2018