Parkáni v Jílovicích

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuInfo

Letošní Jílovickou pouť jsme zahájili v pátek na Kuželně hasičskou zábavou pod širým nebem se Strakonickou skupinou Parkán. Počasí bylo pro tuto akci nakloněné a podpořilo ji příjemným teplým večerem. Celou zábavu zastřešovalo SDH Jílovice občerstvením. Vydělané peníze se použijí na rozvoj SDH. Touto cestou bychom chtěli poděkovat členům, kteří se aktivně podíleli na průběhu a hlavně při obsluze celé zábavy.

Odměnou a potěšením pro nás byla vysoká účast do ranních hodin. Celý večer doprovázely pouťové atrakce, které nabízely adrenalinové zážitky za zlevněné vstupné. Jako vrchol  poutě v Jílovicích byl sobotní velkolepý ohňostroj. Tyto pouťové novinky, zlevněný vstup na atrakce a sobotní velkolepý ohňostroj se stali pravidlem a to minimálně na čtyři roky dopředu – toto je uzavřeno smluvně mezi obcí Jílovice a provozovateli atrakcí. Tímto si Vás dovolujeme pozvat na další ročník pouťové hasičské zábavy, sobotního ohňostroje a celé pouti v Jílovicích.

Fotky naleznete zde:

SDH Jílovice