Parkáni v Jílovicích zase bodovali!

I letos jsme Jílovickou pouť zahájili v pátek na Kuželně hasičskou zábavou pod širým nebem se strakonickou skupinou Parkán. Počasí této akci přálo a podpořilo ji tropickým večerem. Děkujeme všem návštěvníkům za bezproblémový průběh večera. Celou zábavu zastřešovalo SDH Jílovice, jak prodej alkoholu, tak i občerstvení. Vydělané peníze se použijí na rozvoj SDH. Touto cestou bychom chtěli poděkovat členům, kteří se aktivně podíleli na průběhu a hlavně obsluze zábavy. Odměnou a potěšením pro nás byly tváře spokojených návštěvníků akce a to až do ranních hodin. Celý zábavný večer doprovázely pouťové atrakce, které nabízely adrenalinové zážitky za zlevněné vstupné. Jako vrchol  poutě v Jílovicích byl sobotní velkolepý ohňostroj. Tímto si Vás dovolujeme pozvat na další ročník pouťové hasičské zábavy, sobotního ohňostroje a celé pouti v Jílovicích.

Fotky naleznete zde:

SDH Jílovice