7. METALOVÁ PALBA!!!

Sobota 20.10.2018 od 19.00hod.

KD JÍLOVICE

Hrají:  METALLICA Czech Tribute Band
Hosté: Metalmor
          Zadara hard rock!

Vstup: 250kč

Parkáni v Jílovicích

Letošní Jílovickou pouť jsme zahájili v pátek na Kuželně hasičskou zábavou pod širým nebem se Strakonickou skupinou Parkán. Počasí bylo pro tuto akci nakloněné a podpořilo ji příjemným teplým večerem. Celou zábavu zastřešovalo SDH Jílovice občerstvením. Vydělané peníze se použijí na rozvoj SDH. Touto cestou bychom chtěli poděkovat členům, kteří se aktivně podíleli na průběhu a hlavně při obsluze celé zábavy. Celý příspěvek

Činnost dětí SDH – 1. pololetí 2018

Po jarních schůzkách a nácvicích jsme se velice dobře umístili na obvodovém kole, které se konalo 17. května v Horní Stropnici. Soutěže jsme se zúčastnili se třemi družstvy. My je pracovně nazýváme starší, mladší a malinký. Dvě družstva, starší a mladší, se umístily na postupových místech. Mně nezbývá jen chválit a chválit.

Celý příspěvek

Výlet za odměnu pro malé hasiče

Po jarní účasti na okresním kole jsme dětem slíbili výlet, ale letošní červen byl pro malé hasiče tak časově náročný, že jsme museli vypustit i tradiční nocování pod širákem. O prázdninách v době dovolených se děti dávají těžko dohromady, a proto jsme až nyní v září zorganizovali výlet do Sportovně relaxačního areálu v Hluboké nad Vltavou, konkrétně do lanového centra.

« 2 z 14 »

Celý příspěvek