Mladí hasiči novinky 2019

Mladí hasiči měli letošní sezónu dobře rozjetou. Z podzimní soutěže dobře nakročili na okresní kolo a naše plány nebyly zúžené pouze na tuto akci.

Již 6.4. jsme se zúčastnili dvoudenního školení vedoucích mladých hasičů ve Velkých Skalinách. Na školení jsme odjeli ve složení: já-Helena Kyselová, Kačka Oppolzerová, Pepa Witzany, nováček Jirka Slonek a rozhodčí Víťa Květoň. Já jsem se na školení moc „neohřála“. Před obědem jsem si udělala výlet do českobudějovické nemocnice s vyhozeným kolenem. Tím se moje aktivní činnost u mladých hasičů omezila pouze na pasivní komandování ostatních, a to já umím.

« 2 z 3 »

Celý příspěvek

7. METALOVÁ PALBA!!!

Sobota 20.10.2018 od 19.00hod.

KD JÍLOVICE

Hrají:  METALLICA Czech Tribute Band
Hosté: Metalmor
          Zadara hard rock!

Vstup: 250kč

Parkáni v Jílovicích

Letošní Jílovickou pouť jsme zahájili v pátek na Kuželně hasičskou zábavou pod širým nebem se Strakonickou skupinou Parkán. Počasí bylo pro tuto akci nakloněné a podpořilo ji příjemným teplým večerem. Celou zábavu zastřešovalo SDH Jílovice občerstvením. Vydělané peníze se použijí na rozvoj SDH. Touto cestou bychom chtěli poděkovat členům, kteří se aktivně podíleli na průběhu a hlavně při obsluze celé zábavy. Celý příspěvek

Činnost dětí SDH – 1. pololetí 2018

Po jarních schůzkách a nácvicích jsme se velice dobře umístili na obvodovém kole, které se konalo 17. května v Horní Stropnici. Soutěže jsme se zúčastnili se třemi družstvy. My je pracovně nazýváme starší, mladší a malinký. Dvě družstva, starší a mladší, se umístily na postupových místech. Mně nezbývá jen chválit a chválit.

Celý příspěvek