Mladí hasiči Jílovice

 

fireman

 Letos to vypadalo, že paní zima už nám ani nezamává. Jaro se neprobudí a nepustí nás na suchou louku, kde bychom se mohli připravovat na soutěž. Proto jsme začali nacvičovat štafety na jarní soutěž až v půlce dubna. Nicméně i tento nedlouhý trénink postačil k dobrému výsledku.

Při soutěži 11. května 2013 v Nových Hradech jsme se mezi ostatními neztratili. SDH Jílovice reprezentovalo pouze jedno družstvo a obsadilo třetí místo ve své kategorii – mladší žáci – děti do 11 let. Při jarním kole se běhají štafety – 4×60, CTIF, štafeta požárních dvojic a požární útok. K celkovému pořadí se přičítají body za podzimní kolo hry Plamen a hodnotí se kronika družstva. Štafety děti zaběhly průměrně s minimálním počtem trestných bodů, a požární útok s časem 25,74 se jim povedl na jedničku.

Naše děti zářily na hřišti nejen díky bronzovým medajlím na krku, ale také díky novým dresům, za které ještě jednou děkujeme panu Rodějovi z Hluboké u Borovan a Obci Jílovice.

Vedoucí MH Jílovice Helena Kyselová

Napsat komentář